Apartamentų kompleksas – Atsipūskit – siūlo

Pailsėti nuo kasdienybės, įkvėpti tyro jūros ir pušyno oro bei tiesiog jaukiai praleisti laiką drauge.


Jūsų poilsiui siūlome naujai ir patogiai įrengtus, šiuolaikiškus vieno miegamojo (dviejų kambarių) ar studio tipo apartamentus. Apartamentų kompleksas „Atsipūskit“ įsikūrę ramesnėje Palangos pašonėje – Kunigiškių gatvėje, vos 400 metrų nuo paplūdimio. Tai puiki vieta šeimos poilsiui, poroms, draugams ir visiems, norintiems atsipūsti nuo miesto šurmulio. Čia ramu, mažai mašinų burzgesio, šalia pajūrio pušynai bei nuostabūs smėlėti, tvarkingi paplūdimiai, kurie net ir vasaros įkarštyje nėra perpildyti poilsiautojų. Šalia įsikūrę keletas kavinių bei šviežios žuvies rūkyklų, kurios visuomet turi ką skanaus pasiūlyti.


„Atsipūskit“ apartamentų komplekse pagal savo poreikį galite pasirinkti dviejų kambarių apartamentus ar jaukiai ir patogiai išplanuotą studio tipo erdvę, kuriuose rasite patogią virtuvę su visa reikalinga buitine technika (šaldytuvas, viryklė, mikro bangų krosnelė, elektrinis virdulys) bei indais, šiuolaikinį vonios kambarį su dušo kabina bei tualetu, jaukią terasą ar erdvų balkoną su patogiais lauko baldais. Apartamentuose veikia bevielis internetas (Wi-Fi) ir TV, Jūsų patogumui teikiame patalynę bei rankšluosčius.


Saugiam ir patogiam Jūsų poilsiui bei Jūsų automobilio stovėjimui įrengtas uždaras kiemas, kuriame taip pat pramogauti galės ir mažieji dūkdami vaikų žaidimo aikštelėje. Įrengta pavėsinė kartu su bendra erdve, kurioje galima vakaroti ir pasikepti maisto.